Mesleki Çözümler

Uzun soluklu ve farklı sektörlerle çalışarak pekiştirdiğimiz meslek deneyimlerimizi sizin için kullanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti;Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir,Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir. Grp form Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak esas hedefimizdir

Kurumsal Çözümler

Her firmaya özel bir duruş gerekir..

Logo tasarım ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda anlatır. O yüzden profesyonel bir tasarım gerektirir. Müşterileriniz firmanızın kalitesine karar verirken logonuz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını logo ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır. Firma imajınız için hayati öneme sahip olan logo kalitesi için küçük bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur. Logo Tasarım Süreci Müşterileriniz firmanızın kalitesine karar verirken logonuz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını logo ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır. Firma imajınız için hayati öneme sahip olan logo kalitesi için küçük bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur. Kurumsal kimlik; firma renkleri, logo, kartvizit, antet, dosya, özel illustrasyonlar gibi çalışmaları kapsar.

Kurumsal kimlik çalışma fiyatı firma ihtiyaçlarına göre değiştiği için görüşme sırasında belirlenir. Grp form tarafından yapılan Kurumsal kimlik çalışması için yapılan tüm çalışmalar firmaya tüm matbaaların kabul ettiği formatlarda ve CD ortamı'nda teslim edilir.

Ürettiklerimizden

Ulaşım

Şirket Adresimiz.
Davutpaşa Cad.Davutpaşa
Emintaş San.Sit. No:103/170
Topkapı / İSTANBUL.

İletişim

E-mail: grupform@grupform.com.tr

Tel: (0212) 501 38 78
Tel: (0212) 501 35 69
Fax: (0212) 501 41 67